Lyžování a turistika

Aktivy

Využijte polohy našeho apartmánu k jedné z mnoha aktivit, které okolní Krkonošské hory a Pec pod Sněžkou, společně s Černým Dolem skýtají. Nezáleží v jakém ročním období do našeho apartmánu zavítáte, každé pobízí k jinému druhu aktivit a pokud patříte mezi sportovní nadšence, či jen milovníky přírody jistě si pobyt u nás zamilujete. V horkých měsících si můžete užít lanové centrum v Peci pod Sněžkou, cyklistické a turistické trasy, zatímco zasněžené hory vybízejí k sjezdovému, či běžeckému lyžování a dalším zimním radovánkám, jako je například snowtubing.

Lanové centrum

Lanové centrum Pec pod Sněžkou

Lanové centrum Monkey Park je součástí Relax parku v Centru Pece pod Sněžkou. Centrum nabízí 22 po sobě jdoucích překážek včetně 4 přejezdů přes řeknu a přehradu. Díky složení překážek poskytne Monkey Park zábavu opravdu pro každého. Pokud patříte mezi fyzické méně zdatné nemusíte mít strach, procházku parkem absolvujete dle vlastních možností. Vstup do parku je povolnen dětem i dospělým od 140 cm, po absolvování speciální instruktáže.

Happy Hill Sochor

Sjezdové lyžování

Lyžování Krkonoše

Pec pod Sněžkou a okolí Krkonošských hor nabízí pro vyznavače lyžování, snowboadrfingu i freestylu kvalitní lyžařské zázemí. Pokud teprve začínáte jistě využijete půjčovny vybavení, nebo lekce od lyžarských instruktorů. Cestování mezi lyžařskými středisky SKI-Pec a SKI-Port vám zajistí skibusy, které jsou samozřejmě zdarma. Oba areály využívají společný systém jízdného a speciální akce pro rodiny s dětmi.

Ski Pec pod Sněžkou

Turistika

Turistika v Peci pod Sněžkou

Krásná příroda Krkonošských hor a okolí Pece pod Sněžkou nabízí krajinu plnou různě náročných turistických tras, které vás zavedou do nádherné krajiny a naskýtnou vám výhled do okolí. Pokud už se nemůžete dočkat kterou trasu zvolíte, doporučujeme podívat se na značené vycházkové trasy.

Turistické trasy v okolí apartmánu

Běžecké lyžování

Běžecké tratě Krkonoše

Pro milovníky a běžeckého lyžování a skialpinisty jsou v okolí Pec pod Sněžkou přípraveny spousty upravených běžkařských tratí. Pro běžkaře jsou připraveny servisy, úschovny a také půjčovny vybavení. Pokud s běžkařením teprve začínáte, jistě využijete služeb kvalitních instruktorů.

Běžecké tratě v okolí apartmánu

Cyklistika

Cyklistika v Černém Dole

Pokud patříte mezi milovníky cyklistiky, jistě si Pec pod Sněžkou a její okolí oblíbíte. Okolní příroda a prostředí nabízejí velké množství značených a různě náročných cyklotras. Prvotní výškový rozdíl vám pomůže překonat lanovka, službu přepravy kol nabízejí lanovky na Hnědý vrch, Portášky i na Černou Horu v Jánských Lázních. V letních měsících od června do srpna jezdí pravidelné linky Krkonošských cyklobusů, jejichž rozpis a informace o provozu naleznete zde.

Cyklistické trasy v okolí apartmánu

Bobová dráha

Bobová dráha Pec pod Sněžkou

Největší atrakcí celého Relax Parku je 900m dlouhá bobová dráha. Na vrchol bobové dráhy se dostanete vlekem a cesta dolů nabízí 700m sjezdu, který prožijete v bobu pro dva, vhodném i pro rodiče s dětmi. Díky ovladači rychlosti si sami určíte v jakém tempu a jakou rychlostí projedete jednotlivé úseky dráhy. Rychlost dosahuje až 40 km/h a v některých úsecích pojedete až 8 metrů nad zemí.

Relax Park

Nordic Walking

Nordic walking Černý Důl

Nordic Walking je poměrně nový druh sportovní chůze se speciálně navrženými holemi, které přináše mnohem efektivnější pohyb a zvýšní fyzické kondice bez ohledu na věk a pohlaví. Až o 46% může být Nordic Walking efektivnější, narozdíl od klasické chůze. Nezáleží na rychlosti chůze, ale na intenzitě práce horních končetin.

Snowtubing

Snowtubing Pec pod Sněžkou

Pokud patříte mezi vyznavače adrenalinových sportů, jistě znáte snowtubing. Jízda na gumovém člunu uvnitř ledového korita je skvělou zimní zábavou. Atrakce se nachází na Velké plání a její provoz závisí na sněhových podmínkách.

Tyler Ennis Authentic Jersey   Nike NFL Jerseys

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte více informací