Horský apartmán

Služby

Zpříjemněte si svůj pobyt v našem horském apartmánu Krkonoše díky velkému množství služeb apartmánového domu Cihlářka. Gastronomický zážitek si užijete nejen při návštěvě naší restaurace, ale také v grilovacím domečku, který si můžete pronajmout. Po celodenní tůře, či lyžování jistě uvítáte možnost relaxovat a dát tak odpočinout svalům a mysli ve finské, nebo infra sauně, či vířivce. V restauraci je zdarma připojení k Wifi. Horský apartmán si vyhrazuje právo měnit ceny dle svého vlastního ceníku.

Restaurace

Restaurace Černý Důl

Horský apartmán nabízí vlastní hotelovou restauraci pro ubytované, přijďte ochutnat jídlo od nejlepších kuchařů v okolí. Restaurace nakupuje suroviny pouze od dlouhodobě ověřených dodavatelů a domácích výrobců, zvěřinu bere také přímo od myslivců. Při pohledu do jídelního lístku najdete vše od předkrmů až po krkonošské speciality. Objednat si můžete polopenzi, plnou penzi, nebo každé jídlo zvlášť.

Plná penze - 350 ,- | Polopenze - 245,-

Grilovací domeček

Grilování Černý Důl

Jen těžko si představit něco krásnějšího, než je vůně čerstvě grilovaného masa. Využijte našeho grilovacího domečku, který se svoji vysokou kapacitou nabídne prostor až pro 14 osob a připravte si maso sami tak, jak ho máte rádi. Ke grilování můžete využít maso z grilovacího menu horského apartmánu Cihlářka, nebo si celý domeček pronajmout na privátní akci a maso zvolit dle vlastního výběru.

1000,- akce

Finská sauna

Finská sauna Krkonoše

Horský apartmán nabízí finskou saunu s maximální kapacitou až 8 osob, ideální pro doplnění fyzické i psychické energie. Saunování napomáhá klidnější činnosti srdce, utišení nervů, zklidnění migrény, nervozity, uvolnění dýchacích cest a odstranění stresu. Má blahodárné účinky na psychiku člověk a celého organismu. Prostorná odpočívárna skrývá lehátka a prostorný bazén s ledovou vodou. Pro maximální relaxaci a uvolnění nabízí možnost pustit si vlastní hudbu.

Osoba 250,- na 1 hodinu

Infra sauna

Infra sauna Krkonoše - Apartmán Cihlářka Černý Důl

Na rozdíl od klasické sauny v infra sauně dochází k ohřátí nejen povrchu těla, ale teplo proniká až do hloubky tkáně, což napomáhá rychlejšímu ohřátí těla. Díky tomu dochází k zvýšení průtoku krve, rozkládání zánětlivých ložisek, snížení bolesti, tuhosti kloubů a zvýšení roztažnosti tkání. Pobyt v infrasaně má pozitivní vliv na imunitní systém člověka. Horský apartmán nabízí infra saunu pro 2 osoby.

Osoba 250,- na 1 hodinu

Vířivka

Vířivka Černý Důl

Vířivka s kapacitou až 6 osob kombinuje podvodní vzduchovou masáž s masáží vodním proudem. Pobyt ve vířivce odstraňuje stres, uvolňuje svalstvo a zvyšuje imunitu organismu. Má také prokázaný vliv na formování postavy a odstranění celulitidy. Je jedno, zda-li si chcete odpočinout po celodenní tůře, lyžovaní v nedalekých ski areálech, nebo si jen dopřát relax, vaše tělo výhody vířivky jistě ocení.

Osoba 100,- na 20 mint

Horský apartmán a zábava

Zábava v Černém Dole

O velkém množství aktivit v okolí horského apartmánového domu Cihlářka se dočtete v sekci aktivity, ale zábavu a pohodu najdete nejen v okolí, ale také přímo uvnitř a vybere si opravdu každý. Pro nejmenší ubytované je připravený dětský koutek, ve kterém můžete své ratolesti beze strachu odložit a jít si zahrát kulečník, šipky, ping pong, fotbálek, zazpívat karaoke, využít karetní stůl, nebo si dopřát soukromou produkci.

Tyler Ennis Authentic Jersey   Nike NFL Jerseys

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte více informací